Nabídka práce v ČR

Pracovníci ochrany majetku a osob - zásahová jednotka

Náplň práce: Fyzická kontrola objektů po přijetí signálu o narušení objektu na PCO, provádění kontrol pracovníků ostrahy na jednotlivých objektech
Požadavky: fyzická zdatnost, komunikativnost se zákazníky, nepřetržitý provoz, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz, výhodou je zbrojní průkaz a Osvědčení o získání profesní kvalifikace "strážný 68-008-E",
Životopisy zasílejte na mail: strnadova@integrazlin.cz
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
Výhody: benefity

Detaily inzerátu

Směnnost
Volné od 1.8.2019
Mzda minimálně 19500,-Kč
Mzda maximálně 22000,-Kč

Místo výkonu práce

Obec Zlín
Ulice Bartošova 4341
PSČ 760 01
Okres Zlín
Pracovní poměr od 1. 8. 2019

Kontakty

Zaměstnavatel Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín
Kontaktní osoba P. Strnadová, p. Horáková
Telefon +420 577 595 253,577
Email strnadova@integrazlin.cz