Nabídka práce v ČR

Prodavač/ka

Místo výkonu práce:
- Petra Jilemnického 1868, Brandýs n. Labem

Prvotní kontakt:
- tel.: 731 640 746
- e-mail: horinek@musp.cz

Upřesňující údaje:
- požadujeme: praxe v obchodě výhodou, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování, potravinářský průkaz, základní znalost práce na PC
- nabízíme: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv, nástup možný ihned.
- náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny
- zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 70 Kč, bonusy, volné neděle

Detaily inzerátu

Směnnost
Volné od 1.8.2019
Mzda minimálně 20000,-Kč

Místo výkonu práce

Obec Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Ulice Petra Jilemnického 1868
PSČ 250 01
Okres Praha-východ
Pracovní poměr od 1. 8. 2019

Kontakty

Zaměstnavatel ZEMAN maso-uzeniny, a.s.
Kontaktní osoba Kamil Hořínek
Telefon +420 731 640 746
Email horinek@musp.cz